if_photoif_put_inmenu
KOLODETS.kiev.ua
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 502-41-81 Показати
+38 (098) +38 (098) 157-88-19 Показати

Кільця для питних колодязів

15 березня 2012

Сьогодні повсюдно можна придбати кільця з замками. З 2008р. ми будуємо колодязі тільки такими кільцями. Безпека і якість роботи підвищилися. Але кільцями для питних колодязів їх назвати не можна! Два роки нам знадобилося розгадати загадку, звідки береться в деяких колодязях ледве помітна нафтова плівка на поверхні води.

Бетонні заводи, де виробляють ж / б кільця з замком, використовують у виробництві відпрацювання машинного масла. Відпрацюванням рясно змащують металеві форми, в яких кільця стоять і сохнуть приблизно 12:00. В результаті кожне кільце вбирає приблизно 50-100 г відпрацювання. Нескладно підрахувати, що в десятіколечном колодязі присутні близько 1 літра гримучої суміші відпрацювання.

За ТУ у виробництві форми потрібно мазати спеціальною рідиною "Емульсол".

Але мені жодного разу не доводилося зустрічати тих виробників, які використовують цю рідину. Емульсол - емульсія, на 80% складається з масла.

Цей жахливий факт і змусив нас розробити нову технологію виробництва з/б кілець для питних колодязів. Ми розробили і виробляємо воскову рідину і поставляємо її на заводи. У виробництві кілець для питних колодязів форми змащують воском. Віск, висихаючи, залишає тонку плівку, форми з бетонних виробів знімають без проблем. Віск з бетоном в контакт не входить і залишається на металевих формах.Ми занамаемся виробництвом колодязних кілець з 2005р в Київській області, пгт. Ракітное.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×