if_photoif_put_inmenu
KOLODETS.kiev.ua
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 502-41-81 Показати
+38 (098) +38 (098) 157-88-19 Показати

Копаємо колодязі взимку

11 грудня 2014

Далеко не кожен знає, що викопати колодязь взимку - це набагато вигідніше, ніж в іншу пору року. Чому? — Запитайте Ви. На це є ряд причин. Почнемо з самого початку. Як ми знаємо, вода в колодязі прибуває від підземних ґрунтових вод, чим їх більше - тим більше рівень води в колодязі. Як правило, рівень грунтових вод на різних територіях різний, і іноді змінюється, залежно від сезону. Влітку і на початку осені він найбільший, а от взимку і на початку весни, відповідно, - найменший.


Багато хто помилково думають, що копати колодязь взимку - неправильно, незручно і неможливо. Це не правда! Копати колодязь взимку можна і навіть потрібно. Рівень грунтових вод взимку найменший, це означає, що якщо Ви в саму несприятливу пору добралися до води, то і навесні, і влітку, і восени Ваш колодязь буде переповнений водою. Сприятливі місяці - січень, лютий, а якщо зима затяжна, то і березень. У цей період спостерігається штучна посуха, спровокована тим, що верхній шар землі замерзає і не дозволяє опадам проводити крізь нього. Відповідно, рівень води падає.

выкопать колодец зимой

Крім того, спостерігається низький об'єм припливу води. Це означає, що нам потрібно пробратися глибоко у водоносний шар. І коли ми це робимо, встановлюючи нормальний приплив води в колодязь, то можемо бути впевнені, що влітку він буде ще більше, що сприятиме нормальному рівню та наповненню Вашого колодязя. Таким чином, колодязь буде надійний і не вичерпається.
У більшості випадком колодязі, які копають взимку всього на 1-2 кільця глибше тих, які копають влітку. Це досить невелика кількість, але результат Ви отримаєте набагато краще. А якщо Ваш колодязь пересох, або рівень води став зовсім маленький, то поглиблювати його теж краще взимку, а не влітку, з тієї ж причини.

Крім того, сьогодні, все ж зима не є сезоном для копки колодязів, і вартість буде на порядок нижче, та й професіоналів можна знайти трохи краще. Ми вже 10 років займаємося колодязями і надаємо послуги, як влітку, так і взимку. Наші працівники оснащені спеціальною технікою та інструментами для копки колодязів взимку, що значно спрощує їх роботу і забирає менше часу. А Ви в свою чергу, економите свій час і гроші.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×