if_photoif_put_inmenu
KOLODETS.kiev.ua
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 502-41-81 Показати
+38 (098) +38 (098) 157-88-19 Показати

Тонкощі будівництва колодязів на дачі

18 лютого 2013

Риття колодязів на дачній ділянці дозволяє отримати вільний доступ до питної води, але при цьому не займатися бурінням свердловини. Як правило,  колодязі копають до першого водоносного шару, чого цілком достатньо для водопостачання жителів будинку, котеджу, дачі.

Будівництво колодязів припускає використання таких матеріалів: залізобетонних кілець, які встановлюються в шахту, каменю для зведення  природного фільтра, цементу і матеріалу для закладення кільцевих швів. Крім того, рекомендується зверху, над колодязем встановити колодязний  будиночок з дерева або металу. Він обереже від попадання всередину колодязя сміття, листя.

Монтаж колодязів - це процес, що складається з декількох етапів:

· планування робіт, вибір місця для майбутнього колодязя;

· копка колодязної шахти;

· монтаж залізобетонних кілець;

· правильна, ретельна закладення швів;

· при необхідності - установка фільтра;

· установка зверху колодязного будиночка;

Всі ці етапи послідовно виконують фахівці нашої компанії. Ми виробляємо риття колодязів в Києві та Київській області, виконуємо роботу  акуратно, професійно і зі знанням справи. Також до нас звертаються ті, хто хоче замовити будівництво септиків, чистку існуючого  колодязя, прокладку труб.

Часті питання, що стосуються будівництва колодязя

1. «У колодязі завжди буде питна вода?». Якість води у вашому колодязі безпосередньо залежить від водоносного шару, який живить колодязь.  Впевнено можна сказати, що робітники при будівництві колодязя ніяк не зможуть вплинути на якість води. Даний показник від них не залежить,  точно так само як і те, наскільки довго цей шар буде забезпечувати водою людей.

2. «Колодязь обов'язково повинен бути глибоким?» Його глибина залежить тільки від того, наскільки глибоко залягає перший водоносний шар.  Це визначається ще на першому етапі будівництва колодязя. Саме тому завжди рити глибокий колодязь невиправдано.

3. «Чи можна побудувати колодязь за один день?». Однозначну відповідь щодо термінів будівництва колодязя або септика фахівці можуть дати  тільки після оцінки ділянки і планування робіт. На швидкість роботи будуть впливати умови, в яких відбувається будівництво, а також інші  нюанси.

4. «Чи можна викопати колодязь самому?». Так, теоретично це можна зробити, але варто пам'ятати, що будівництво колодязів вважається  роботою з високим ступенем ризику. Крім того, важливо дотримуватися технологію робіт на всіх етапах, правильно планувати операції. Саме тому,  щоб уникнути втрат часу, здоров'я, грошей, краще передоручити ці роботи професіоналам.

Замовте будівництво колодязя або септика в Києві і області в нашій компанії і отримаєте якісну роботу за прийнятною ціною.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×