if_photoif_put_inmenu
KOLODETS.kiev.ua
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 502-41-81 Показати
+38 (098) +38 (098) 157-88-19 Показати

Ціна на буріння свердловин знижена на весь сезон

20 червня 2012

Наша компанія пропонує машинне буріння свердловин на воду (Київ, київська область) буровою установкою УРБ 2.5А на базі автомобіля ЗІЛ-131 з використанням полімерних труб, труб ПВХ, НПВХ виробництва ТОВ «Бровари-Пластмас», «Броварський завод пластмас», та інших світових виробників матеріалів для свердловин (Німеччина, Туреччина та ін) діаметр яких становить 110-160 мм, а товщина стінки від 5 до 8 мм. Дані параметри дозволяють встановлювати вказані труби в свердловини глибиною до 120 м.

До кінця травня ціна буріння свердловин знижена і становить 250 грн. за погонний метр.

Зверніть увагу! Ми виробляємо безкоштовний виїзд технолога на об'єкт і надаємо всі необхідні консультації на місці абсолютно безкоштовно.
Всі наші фахівці мають середньо-спеціальну та вищу профільну освіту, а також багаторічний досвід роботи, який дозволяє стверджувати, що не буває випадків, коли ми виконуємо буріння на воду безрезультатно. У роботі використовуються тільки сертифіковані і екологічно чисті нетоксичні матеріали.

Наша організація дає гарантію на всі роботи. Ми виконуємо гарантійне обслуговування свердловини протягом одного року.

Ми виконуємо буріння свердловин в Києві і київській області вже більше 15 років.

У наші послуги також входить підбір і монтаж водопідйомного обладнання та організація системи водопостачання на об'єкті «під ключ». При необхідності ми можемо виконати «обв'язку» (ремонт) існуючої свердловини.

Ми також займаємося бурінням свердловин глибиною понад 200 м, за якістю води які прирівнюються до артезіанським.

За бажанням Замовника ми підбираємо матеріали (НПВХ, сталеві, оцинковані, зроблені з нержавіючої сталі), труби (пластикові) фільтр (сітчастий з нержавіючої сталі з обмоткою на перфорованою трубі або з пластифікованим напиленням) в індивідуальному порядку, якщо таку конфігурацію може припускати майбутня свердловина. Ціна від цього може змінюватися.

Буріння свердловин Київ та Київська область (Вишгород, Васильків, Бровари, Боярка, Ірпінь, Бориспіль та ін) - ціна від 250 грн. за м / п

Буріння свердловин на воду, незалежно від того живете Ви в приватному будинку в Києві або в Київській області, дозволяє отримати автономне джерело чистої води, яку можна використовувати як для харчових, так і для господарських цілей круглий рік.

Зверніть увагу! Ми працюємо по всій київській області. Для того, щоб узгодити день і час виїзду технолога - зателефонуйте по одному з контактних номерів телефонів, зазначених на сайті.

Ми б хотіли перерахувати основні конкурентні переваги нашої компанії:

безкоштовний виїзд на об'єкт і консультації
демократичні ціни
швидкість роботи
надання гарантій якості робіт та обладнання
15-річний досвід роботи в галузі

Якщо Ви не знайшли відповідь на Ваше запитання або Ви хочете дізнатися більше про буріння свердловин на воду в Києві, київській області, ціни на матеріали або вартість облаштування свердловин - телефонуйте будемо раді відповісти на всі питання.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×