if_photoif_put_inmenu
KOLODETS.kiev.ua
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 502-41-81 Показати
+38 (098) +38 (098) 157-88-19 Показати

Як осадити кільця колодязя

11 грудня 2014

Як осадити кільця колодязя?

Трапляється таке, що коли колодязь в процесі спорудження, кільця застряють як би на поясі глини, і їх не просунеш ні на міліметр. Тоді як же їх осадити? Розглянемо варіант для стандартних залізобетонних кілець, діаметр яких становить один метр, товщина стінок 5 сантиметрів - це найбільш поширені кільця, які господарі використовують для своїх домашніх колодязів.

При стандартному способі копання колодязя, ми обережно викопуємо канаву для першого кільця і садовить його туди, а далі продовжуємо копати, постійно вирівнюючи і підганяючи під кільце, якщо ж кільце заклинило, то необхідно використовувати всіма улюблену марьюівановну - кувалду.

Як відбувається процес опади кілець?

На верхнє кільце ми укладаємо обрізні дошки і б'ємо по них кувалдою. Добре не шкодуючи! Головне, бути по дошках, щоб не пошкодити залізобетонні кільця. Якщо ж подібна махінація не працює, то можна застосувати ще один не менш дієвий спосіб. Як правило, колодязь копає не одна людина, а кілька (3-4 дорослих чоловіки). Так от, всі чоловіки стають на вірніше кільце, схоплюються за плечі один одного (стояти потрібно стійко, щоб не впасти і не поранитися) і на рахунок «три!» Одночасно підстрибують на нашому кільці. У будь-яких ситуаціях цей методу спрацьовує.

Якщо ж закос пішов про вертикаль при копанні шахти для колодязя, то перевірте все ще раз по схилу. Іноді в таких випадках приходить копати траншею, з того боку, куди необхідно переміщати жби кільця. Це дуже трудомісткий процес, а якщо глибина сягала більше метра то і не зовсім безпечний, потрібно зміцнювати стінки дерев'яним щитами, щоб вони не обсипалися. Після його рухати кільця ломом. Якщо вже зовсім ситуація безвихідна, то потрібно демонтувати цей колодязь і копати новий.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×